Forum GoshuaOTS'a

Forum OTS'a

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Pamiętaj o : Regulaminie forum !

#1 2009-02-25 20:14:59

Kozak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-15
Posty: 13
Punktów :   -2 

Reset!!!

"GM" narobił sobie problemu ,najpierw nakradł pieniędzy ,a potem usunął wszystkie postacie ,ludzie spędzili wiele godzin przed komputerami i tracili nerwy grają w tę grę ,a co najgorsze wydali na nią pieniądze z prawdziwego świata. Sciąganie kasy z ludzi to nie zabawa ,GM pewnie tego nie rozumie bo jest niepełnoletni i przez to na duży problem ,bo jeśli nie odda wszystkich pięniedzy albo nie wróci stanu z przed resetu to poniesie konsekwencje prawne i nie pomoże skasowanie servera lub danie mi bana ,bo że mną zgodnych jest już kilku graczy ,którzy wydali pięniądze ,a GM to wszystko usunął to cięzko prace i to za co płaciliśmy. Sam wydałem przynajmniej kilkanaście złotych ,wiec razem zarobileś na wszystkich juz kilkadziesiąt lub nawet kilkaset złotych. Niechce ,żeby mnie ktoś okradał!!! Teraz możesz mieć spory problem .

Offline

 

#2 2009-02-26 15:18:12

Ketjow

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-14
Posty: 2
Punktów :   

Re: Reset!!!

Co z moim Premium Account kupiłem go na 20 dni zostało jeszcze kilkanascie dni ,a ty skasowałeś moje konto ,więc nie mogłem go wykorzystać. Złamałeś warunki umowy zakupu ,ja płace a w zamian otrzymuje coś za to otrzymałem PACCa ,był zakupiony na określony czas. Ty nie wypełniłeś warunków umowy ,więc musisz ponieść konsekwencje!!!

Offline

 

#3 2009-02-26 22:26:50

god luki02006

http://img132.imageshack.us/img132/4636/adminia3.gif

Zarejestrowany: 2009-01-20
Posty: 15
Punktów :   

Re: Reset!!!

@kozak !
To nie moja wina że złośliwy bot wkradł się do bazy i zniszczył nie zbędne pliki !
poszperałem w necie i znalazłem anty bota ! juz wszystko mamy ! dnia 27-02-2009
Server Zostanie ponownie odpalony !
Lecz postaci nie przywrócę ! nie mam jak ich przywrócić
Co do item z smses Shop , tak samo nie da rady ich przywrócić ! po zajeło by to tydzień non stop !
Serdecznie was przepraszam za problemy z Ots ! oraz za lagi !
Co do oskarżenia ze ukradłem Kasę ! to już nie moja wina że na świecie są ludzie co , lubią niszczyć innym Interes !
Jeszcze raz przepraszam !


http://www.adopt.site88.net/get.php?id=322
    Creature Name: Rat
    Level this creature up!  Click Here!
http://195.90.103.13/signature.php?name=God%20luki02006

Offline

 

#4 2009-02-27 17:19:18

Kozak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-15
Posty: 13
Punktów :   -2 

Re: Reset!!!

Chyba żartujesz ,że nie wiesz jaki był stan lv po każdym dniu?! Napewno pamietasz kto miał jaki lv, jeśli nie to każdy powie jakie miał staty przed resetem ,a ty przywrócisz jego postać i pkt które wydał w sms shop. Jestem niemal pewny ,że nikt cie nie oszuka na servie grało max 20-30 osób w tuym było max 20 postaci ponad 100lv i na tym nam wszystkim zależy by przywrócic te postacie. A zapis wysłanych sms napewno masz. Lepiej nie sciemniaj ,bo sobie narobisz kłopotu. Zę znowu usuniesz server albo zamkniesz na jakiś czas albo przeniesiesz na inny adres nic nie da, (są osoby ,które są w stanie namierzyć Cie bez ip ,jeśli bedize trzeba to porozmawiam z takimi i prześle skargi pod odpowiednie adresy ,albo osobiscie je dostarcze tylko wtedy bedziesz miał jeszcze poważniejszy kłopot) ludzie są zdenerwowani bo stracili pięniądze ,które zainwestowali w grę. Sciągnąłęs z ludzi kase a nie wywiązałes się.(m.in Pacci nie zostały do konća zrealizowane , o itemach juz nei mówie ,ale wielu graczy pewnie je kupiło) Poważna sprawa!!! Czy to jest kradzież, wymuszenie? Tak według mnie tak i nie tylko mnie ,więc lepiej napraw Swój bład ,a nie wymyślaj wymówek ,że to ktoś inny ,to Ty byłes na tyle nieodpowiedzialny ,że to tego doprowadziłeś ,statystyki i stany rzeczy graczy powinieneś mieć w razie czegoś zachowane ,a przede wszystkim wysłane SMS. SMS -3,66zł to już dużo ,a jak ktoś wysłał kilka lub więcej to już się uzbierało kilkanaście lub kilkadziesiąt złotych. Duże pieniądze ,więc to może być duży problem  dla Ciebie.

Pozdrawiam
I mam nadzieje że nie przestraszysz się tylko będziesz odpowiedzialny i dobrze załatwisz ten problem.

Offline

 

#5 2009-03-06 21:36:30

Drake Drok

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-06
Posty: 4
Punktów :   

Re: Reset!!!

gm to ja drake drok podaj mi swoje gg albo napisz  do mnie to jest moje gg 15633144

nie zdonzylem skopoiwac twojego gg zanimmnie wylogowalo a  mowiles bym napisal

Draken Dorik 173 lvl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wjazdnaforum.pun.pl www.gazeta-gwiazda.pun.pl www.tziz.pun.pl www.shamannking.pun.pl www.samurajowie.pun.pl